IQ option Niezawodny broker

W celu ochrony zainwestowanych środków, przy wyborze firmy do długoterminowego partnerstwa Profesjonalny sprzedawca shoulderstand brać pod uwagę nie tylko konkretne warunki handlowe danego przedsiębiorstwa, ale potem, co najważniejsze, istnienie dokumentów potwierdzających zrobił działalności spółki są zgodne z odpowiednimi krajami ” wymogi prawne i firma zrobiła Spełnia z uznanymi międzynarodowymi standardami finansowymi. IQ Option uzyskała niezbędne pozwolenia na działalność w branży usług finansowych. Zalecamy więc dobra opcja binarna broker wich jest Plus500.

iq option

IQ Option Licencjonowany przez CySEC

CySEC monitoruje działalność firm świadczących usługi finansowe w celu zapewnienia ich zgodności z przepisami prawa i regulacjami Republiki Cypru i Unii Europejskiej.

IQ Option ma Nr licencji 247/14, wydane przez Komisję Bezpieczeństwa Cypru, niezależnej agencji nadzoru publicznego odpowiedzialnego za regulację rynku usług inwestycyjnych na Cyprze. Innym dobrym rozwiązaniem binarny broker nie jesteśmy bardzo polecić to BDSwiss.

bezpieczne fundusze

IQ Option kładzie szczególny nacisk na kwestie związane z ochroną zainwestowanych środków. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków naszych klientów i szybkie wypełnienie naszych zobowiązań finansowych.

Usługi są zgodne z podstawowymi dyrektywami finansowych Unii Europejskiej (MiFID) i są licencjonowane i regulowane przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC, licencja nr 247/14) Jest FCA Zarejestrowany (numer referencyjny: 670 182).

fundusze kompensacyjne

Innym gwarancji zrobił klientów interesy będą chronione podczas obrotu jest IQ Option “uczestnictwa w funduszach odszkodowawczych, co havebeen stworzonych specjalnie w celu zapewnienia ochrony i roszczeń rezerwacyjnym klientów w przypadkach, gdy pośrednicy nie są w stanie spełnić swoich zobowiązań finansowych. Uczestniczy w Investor Compensation Fund (ICF, Cypr)

przezroczystość system

Nasz model biznesowy opiera się na czystej reguły wymiany – w każdej chwili i za wszelką cenę nie są kupcy chcą kupować i istnieją przedsiębiorcy chcący sprzedać. W idealnej sytuacji stanowiska tych, którzy kupują i sprzedają tych, którzy są sobie równe.

Rozliczanie odbywa się wewnątrz naszego systemu, a my dostajemy naszą prowizję z wolumenu obrotu.

W przypadkach, w których występują różnice pomiędzy kupującym i sprzedającym mijamy to zagrożenie dla animatora rynku, która obejmuje ryzyko.